מדיניות אחריות

כללי:

על הלקוח מוטלת החובה לבדוק כי המוצר לשביעות רצונו טרם הרכישה ויציאה מהחנות.

האחריות תינתן אך ורק על מוצרים שנקנו בחנויות אשר בבעלות סער א.ת. יזמות ומסחר בע”מ (להלן: “החברה) ובכפוף להצגת חשבונית ו/או פתק החלפה, או הוכחה אחרת לגבי עצם ביצוע העסקה, מועדה, הסכום ששולם בעדה ואמצעי התשלום.

יובהר, אחריות זו לא חלה עבור פריטי עודפים או מוצרי סוג ב’ או מוצרי חברת Fitkicks.

בחודשים הראשונים של הלבישה, מעילי פוך מוציאים נוצות ולאחר זמן מה תופעה זאת נחלשת. חשוב לציין שזוהי תופעה נפוצה אשר מאפיינת מעילי פוך ואינה מהווה פגם במוצר. משכך, לא תתאפשר החלפה ו/או החזרה של מעיל פוך מסיבה זו. למען הסר ספק, האחריות אינה מכסה נזקים הנובעים מניקוי ו/או טיפול במעיל בניגוד להוראות היצרן ו/או החברה.

מבלי לגרוע מהאמור לעיל, האחריות (כפי שמפורטת בסעיף הכללי) על הדגמים  הבאים: Innox GTX LO TF, Zephyr,mid TF Zephyr GTX mid TF, Z8, Z6 היא לתקופה 12 חודשי אחריות מתאריך הרכישה על פגמים בייצור בלבד.

הערה לעניין מוצר חשמלי ו/או גז שמחירו גבוה מ-150 ₪: מדיניות זו לא תחול עבור מוצרים אלו. האחריות בגינם תינתן לפי תקנות הגנת הצרכן (אחריות ושירות לאחר מכירה), תשס”ו-2006. תעודת האחריות למוצרים אלו מצורפת למוצר עצמו. לעניין סעיף זה, די בהצגת תעודת אחריות לצורך קבלת שירות ולא נדרש להציג הוכחת קנייה.

אין באמור זה כדי להגביל את זכויותיה של החברה או את זכויותיו הקוגנטיות של הצרכן, על פי כל דין, ובכלל זה חוק הגנת הצרכן והתקנות שהותקנו מכוחו.

 

סער א.ת. יזמות ומסחר בע”מ, ח.פ 512072828 | רח’ השרון 3, ת.ד 1080 קריית שדה התעופה | טל’ 03-6557555

דוא”ל | info@saar.com

לקוחות יקרים, בעקבות המצב- נשמח לאפשר לכם לעשות שימוש בנקודות בקנייה אונליין (כמפורט בתקנון).
אנא הקפידו למלא את פרטיכם ובסיום ההזמנה- בחרו באמצעי תשלום מולטיפס.
צוות האתר יצור עמכם קשר בהקדם האפשרי על מנת להשלים את החיוב באמצעות עסקה טלפונית.
בכל שאלה – ניתן לפנות במייל service@outsiders.co.il