ככל שלא עומדת לצרכן זכות ביטול העסקה על פי החוק, באפשרות הצרכן להחזיר/להחליף את הפריט שנקנה באתר זה בהתאם למדיניות החברה להלן:

  • ניתן להחזיר לחברה פריט על מנת להחליפו בפריט אחר או לקבל שובר זיכוי למימוש בחנויות הרשת בגין הסכום ששולם עבור אותו הפריט (למעט בגדי ים, הלבשה תחתונה) וזאת בתוך 21 ימי עסקים ממועד הרכישה ובהתקיים כל התנאים והאמור במדיניות זו להלן:  (1) הפריט תקין, לא נעשה בו כל שימוש (2) הפריט באריזתו המקורית (3) הפריט נושא את תווית המחיר המקורית המחוברת לפריט (4) הוצגה החשבונית המקורית בגין התשלום עבור הפריט והכל בכפוף לכל דין.
  • החלפת פריט או החזרתו וקבלת שובר זיכוי בגינו למימוש בחנויות הרשת יהיו בהתאם למחיר כפי המופיע בחשבונית הרכישה וששולם בעד הפריט בפועל (לא כולל דמי משלוח).
  • אפשרויות החזרה או החלפה ניתנת באחד מסניפי החברה, או באמצעות שליח בעלות של 35 ₪ למשרדי החברה, או באמצעות דואר רשום בכתובת רח’ שרון 3, ת.ד 1080 קריית שדה התעופה.
  • ההחלפה פריטים אשר נרכשו באתר זה תיעשה בכפוף לזמינותם המלאי בחנויות.
  • לא ניתן להחזיר או להחליף פריט יותר מפעם אחת.
  • אין במדיניות החזרת הפריטים של החברה כדי לגרוע מהוראות כל דין. בפרט, אין באמור כדי לגרוע מזכות הלקוח/ה לביטול עסקה, לרבות ביחס לפריטים המפורטים בסעיף זה, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981. בקשר לביטול עסקה על פי החוק ראו קישור ייעודי בתחתית הדף עם מלוא הפרטים.

 

לקוחות יקרים, בעקבות המצב- נשמח לאפשר לכם לעשות שימוש בנקודות בקנייה אונליין (כמפורט בתקנון).
אנא הקפידו למלא את פרטיכם ובסיום ההזמנה- בחרו באמצעי תשלום מולטיפס.
צוות האתר יצור עמכם קשר בהקדם האפשרי על מנת להשלים את החיוב באמצעות עסקה טלפונית.
בכל שאלה – ניתן לפנות במייל service@outsiders.co.il